چهارشنبه 30 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان فارس مطرح کرد:
لزوم تسهیل بازار فروش برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

شریف با اشاره به لزوم حمایت از ایده‌پردازان، گفت: رشد کمّی و کیفی شرکت‌های دانش‌بنیان زمینه‌ساز توسعۀ منطقه‌ای و کشوری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای برگزاری نشست‌ها و همایش‌های هم‌افزایی و هم‌اندیشی برای حمایت از اجتماع نخبگانی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان فارس، دبیر سازمان همکاری‌های اقتصادی D-8 ، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و رؤسای چند دانشگاه استان فارس با محوریت استفاده از پتانسیل موجود در حوزه علوم و فناوری دانشگاه­ها و مراکز علمی تحقیقاتی استان فارس برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان فارس ضمن ارائه مختصری از فعالیت‌های بنیاد ملی نخبگان در زمینه حمایت از مستعدان‌ و دانش‌آموختگان‌برتر و نحوه ارائه سایر حمایت‌ها به اقشار مختلف، گفت: همه‌ساله شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری، توسط جوانان خلاق و ایده­پرداز شکل می‌گیرد که این خود گام بلندی در راستای پیشرفت کشور است.
 

وی در پایان با بیان اینکه صاحبان شرکت­های دانش‌بنیان عموماً جوان هستند و نیاز به حمایت دارند، افزود: خرید کالای تولیدی آنان و همچنین تسهیل بازار فروش، از مهمترین حمایت‌های لازم از شرکت‌های دانش‌بنیان است.

 

تاریخ انتشار : 1398/06/03
کد : 88181
تعداد بازدید: 228

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601