سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس مجلس از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک فناوری پردیس معاونت علمی بازدید کرد

علی لاریجانی،رییس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 25 خردادماه از توانمندی‌ها و دستاوردهای نوآوارنه و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی  بهمراه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از دستاوردها شرکتهای دانش بنیان واستارتاپی  در حوزه های فناوری پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی )، نانو فناوری، نرم افزار و الکترونیک، مکانیک و مخابرات و آی تی بازدید کرد.

هدف از ایجاد این نمایشگاه به‌ نمایش گذاشتن نتایج فعالیتهای حوزه فناوری پیشرفته کشور است که به همت متخصصان، محققان و صنعتگران کشورمان وباحمایت معاونت علمی ایجاد شده است. این نمایشگاه معرفی شرکتها و دستاوردهای آنها و ایجاد فضای مناسب برای توسعه ارتباط موثر را هدف گرفته است.رییس مجلس شورای اسلامی با هدف آشنایی با توانمندی، مشکلات و نیازهای شرکت های دانش بنیان، عصر امروز از پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید بعمل آورد.

رییس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از دستاورد شرکت های دانش بنیان وپارک فناوری پردیس در نشستی مشترک با مسولان معاونت علمی و نمایندگان شرکت های دانش بنیان دیدار و از نزدیک با مشکلات و موانع پیش روی توسعه زیست بوم کارآفرینی آشنا شد.

تاریخ انتشار : 1398/03/25
کد : 88171
تعداد بازدید: 306

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601