دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد:
نهادینه شدن فرهنگ کارِ گروهی، نیاز کشور برای توسعه

بنیادیان گفت: ایجاد انگیزه و فرهنگ کارِ گروهی و خدمت‌رسانی به جامعۀ بومی لازمۀ خدمت‌رسانی نخبگان به جامعۀ بومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای پاسداشت فعالیت‌های نخبگانی و موفقیت‌های علمی و تحقیقاتی، مراسم تجلیل از رتبۀ تک‌رقمی کنکور سراسری با همکاری بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری و آموزش‌وپرورش استان برگزار شد.

در این مراسم، مجتبی بنیادیان؛ رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به اینکه رسالت اصلی بنیادهای نخبگان استانی، شناسایی، حمایت و هدایت جامعۀ نخبگان بومی است، گفت: بنیاد ملی نخبگان در راستای تحقق اهداف تعیین‌شده، برگزاری مراسم‌ها و همایش‌های تکریم از مفاخر بومی و تجلیل از مستعدان‌برتر را به منظور الگوسازی از این افراد، در اولویت‌کاری خود قرار داده است.

وی با اشاره به لزوم رشد همه‌جانبۀ مستعدان‌برتر، افزود: ایجاد انگیزه و فرهنگ کارِ گروهی و خدمت‌رسانی به جامعۀ بومی و همچنین مهارت‌آموزی به این افراد برای برقراری ارتباط منطقی با دیگران، از توانمندی‌های لازم برای اثرگذاری بهینه این افراد در جامعه است.

فیروز عسکری؛ معاون متوسطه آموزش‌وپرورش استان چهارمحال‌وبختیاری  نیز در این جلسه به نقش آموزش‌و‌پرورش در تربیت نیروی‌انسانی کارآمد و متخصص اشاره کرد و اظهار داشت: مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان در کنار تحصیل، می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه کشور باشد.

وی تصریح کرد: آماده‌سازی جامعه دانش‌آموزی برای مواجه با مشکلات و معضلات جامعه و سوق دادن توانایی‌ آنان برای رفع مسائل موجود، از ملزومات امروز کشور است.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از علی عباسی؛ رتبه 5 کنکور سراسری گروه ریاضی آزمون سراسری 98 تجلیل شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/05/30
کد : 88164
تعداد بازدید: 561

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601