سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف زمینه‌سازی برای تجاری‌سازی ایده‌ها/
بازدید از کارخانۀ نوآوری تهران برگزار شد

اجتماع نخبگانی استان خراسان‌شمالی از نمایشگاه اینوتکس 2019 و کارخانه نوآوری درتهران بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور آشنایی هرچه بیشتر نخبگان، استعدادهای‌برتر و مخترعان برگزیده با جدیدترین فناوری‌های روز و تبادل نظر با استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده‌ها، بازدید از نمایشگاه اینوتکس تهران به همت بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی برگزار شد.

در این برنامه که در قالب تور فناوری و با همکاری پارک علم‌وفناوری استان برگزار شد، مستعدان‌برتر، مخترعان و  صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان از نمایشگاه اینوتکس و کارخانه نوآوری تهران بازدید کردند و از نزدیک با آخرین دستاوردهای حوزۀ فناوری و همچنین نمونه‌های موفق استارت‌آپ و کسب‌وکارهای نوآورانه و فناورانه آشنا شدند.

حضور متعدد شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌ها و همچنین پارک‌های علم‌وفناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه فرصتی مغتنمی را برای کسب تجربه، شبکه‌سازی و گسترش تعامل نخبگانی فراهم کرده است. همچنین در این برنامه مقرر شد دوره‌های کارآفرینی با همکاری دیگر دستگاه‌ها در استان خراسان‌شمالی برگزار شود.

 لازم به ذکر است، در این بازدید جمعی از صاحبان ایده و اختراع توانستند با سرمایه‌گذاران حاضر در نمایشگاه ارتباط بگیرند تا نسبت به تجاری‌سازی محصول خود در آینده اقدام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/03/22
کد : 88159
تعداد بازدید: 288

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601