سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

آخرین مهلت ثبت‌نام در استارت‌آپ طراحی و تولید لباس اعلام شد

ثبت‌نام در ‌رویداد استارتآپ طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی تا 31 خردادماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنا بر ضرورت‌های موجود در صنعت نساجی و طراحی و تولید لباس ایرانی-اسلامی منطبق بر تمدن و فرهنگ بومی، بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، در نظر دارد استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی» را با حضور اجتماع نخبگانی، برگزار کند.

از اهداف مهم این رویداد می‌توان به شناسایی افراد خلاق در  حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک، تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور در این حوزه، ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو بین ایده‌پردازان، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، اشاره کرد.

طراحی و فروش لباس‌های ایرانی اسلامی؛ مشکلات، کمبودها و چالش‌های موجود در کسب‌و‌کارهای مرتبط با حوزه مُد؛ فروش و اجاره آنلاین لباس؛ طراحی‌های خلاقانه در حوزه مُد و لباس؛ دیجیتال مارکتینگ حوزه مُد و لباس و ایجاد بازارهای نوظهور در حوزه مُد و لباس، از مهمترین محورهای این رویداد است.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی»  تا 31 خردادماه تمدید شده است. متقاضیان می‌تونند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/03/21
کد : 88147
تعداد بازدید: 190

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601