شنبه 30 شهریور 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

​ فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه:
توان نخبگانی، عاملی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است

سردار جاویدان گفت: نخبگان می‌توانند بازوی نیروی‌انتظامی در آسیب‌شناسی و کاهش جرم در استان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد زمینۀ مناسب برای تزریق تفکر و ایدۀ نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز و همچنین استفاده از ظرفیت‌هیا موجود در استان برای حمایت بهتر از نخبگان و مستعدان‌برتر، نشست مشترک بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با فرماندهی نیروی‌انتظامی در استان برگزار شد.

در این نشست، آوات طاهرپور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه به صورت مختصر به بیان تاریخچه و فلسفه تشکیل بنیاد ملی نخبگان مطابق فرمایش مقام‌معظم‌رهبری و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، رسالت‌ها و اهداف آن پرداخت و به برخی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در حوزۀ شناسایی، هدایت و حمایت از اجتماع نخبگانی اشاره کرد.

وی ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای فعالیت نخبگانی در زمینه‌های مشترک با نیروی‌انتظامی، بر لزوم توسعۀ روابط دوجانبه تأکید کرد و افزود: با توجه به آسیب‌های موجود در بخش‌های مختلف می‌توان از ظرفیت‍‌های موجود در میان نخبگان به خوبی بهره برد.

در ادامه، سردار علی‌اکبر جاویدان؛ فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز با اشاره به نقش مهم نخبگان در جلوگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، گفت:  نیروی انسانی نخبه، سرمایه اصلی کشور است.

وی با اشاره به سخنان مقام‌معظم‌رهبری در دیدار با نخبگان و فرمایشات ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب در مورد نخبگان، بیان داشت: پیشرفت علمی کشور باید همچنان با سرعت بیشتر جریان داشته باشد که البته این امر تنها با همت نخبگان میسر می‌شود.

سردار جاویدان در پایان ارائه مشاوره و انجام تحقیقات گوناگون مؤثر و میدانی، شناخت آسیب‌های اجتماعی و یافتن راهکارهای عملی در خصوص کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی، گسترش ظرفیت‌های علمی و ارتقای اجتماعی در استان را از زمینه‌های مهم همکاری نخبگان با نیروی‌انتظامی برشمرد.

 

تاریخ انتشار : 1398/05/26
کد : 88138
تعداد بازدید: 130

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601