چهارشنبه 2 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کارگاه آموزشی تاریخ تمدن ایران و اسلام برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی تاریخ تمدن ایران و اسلام به همت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور آشنایی نخبگان و مستعدان با شکل‌گیری تمدن ایران و اسلام از طریق بررسی آثار هنری و تاریخی به جای مانده از دوران پیش و پس از اسلام، کارگاه آموزشی تاریخ تمدن ایران و اسلام به همت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار خواهد شد.

این کارگاه آموزشی با همکاری موزۀ ملی ایران، به بررسی آثار هنری و تاریخی به جای مانده از دوران پیش و پس از اسلام به نحوه شکوفایی هنری، علمی و صنعتی در تمدن ایرانی اسلامی، علل و عوامل اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی، پیدایش و شکوفایی تمدن ایرانی اسلامی و بررسی تأثیر فرهنگ‌ها و تمدن‌های پیشین در پیدایش تمدن اسلامی خواهد پرداخت.

برگزاری کارگاه آموزشی با حضور رییس موزۀ باستان‌شناسی و هنر دوران اسلامی ایرانی و بازدید از بخش‌های مختلف موزۀ ملی ایران (موزه ایران باستان و موزه دوران اسلام) از دیگر برنامه‌های این کارگاه است.

کارگاه آموزشی تاریخ تمدن ایران و اسلام با هدف تقویت خودباوری و تحکیم هویت ملی، چهارشنبه؛ 6 شهریورماه در موزه ملی ایران برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای حضور در این کارگاه تا 27 مردادماه به سامانۀ بنیاد نخبگان البرز مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/05/23
کد : 88129
تعداد بازدید: 379

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601