یکشنبه 19 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام مطرح کرد:
لزوم تقویت ساختارهای انگیزشی جامعۀ نخبگانی

صالحی‌پور با اشاره به لزوم تقویت ساختارهای انگیزشی اجتماع نخبگانی، بر ضرورت افزایش قدرت اثرگذاری اجتماع نخبگانی در زمینه‌های فرهنگی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مصوب بنیاد ملی نخبگان در استا‌ن‌ها، برنامۀ نمایش و نقد فیلم مستند «آواز جغد کوچک» به همت بنیاد نخبگان استان ایلام و همکاری صداوسیمای مرکز استان، حوزه هنری، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوان ایلام برگزار شد.

 در ابتدای این برنامه، مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام گفت: بسترسازی مناسب، تقویت ساختارهای انگیزشی اجتماع نخبگانی، افزایش قدرت اثرگذاری اجتماع نخبگانی در زمینه فرهنگی، ارتقای سطح تعامل فرهنگی-تربیتی اجتماع نخبگانی، از مهمترین اهداف بنیاد ملی نخبگان در اجرای برنامه‌های تربیتی و آموزشی است.

وی با اشاره به ضرورت حضور فعال‌تر نخبگان و سرآمدان در مجموعه‌های مدیریتی استان، افزود: الگوسازی و معرفی چهره‌های برتر در حوزه‌های فرهنگی می‌تواند مسیر صحیح خدمت‌رسانی به جامعۀ بومی را به اجتماع نخبگانی نشان دهد.

برگزاری مراسم قدردانی از مهدي نورمحمدي؛ کارگردان مستند آواز جغد کوچک، نمایش فیلم و برپایی نشست نقد و بررسی این فیلم، از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

فیلم مستند آواز جغد کوچک از تولیدات صداوسیمای مرکز ایلام به كارگرداني مهدي نورمحمدي است که در اولين حضورش در جشنواره بين‌المللي سينما حقيقت توانست كانديداي دريافت ٦ جايزه (بهترين تهيه‌كنندگي، بهترين كارگرداني، بهترين صدابرداي و صداگذاري، بهترين تصويربرداري، بهترين موسيقي و بهترين تدوين) شود و در نهايت با كسب سه تنديس و جايزه بهترين كارگرداني، صداگذاري و صدابرداري به کار خود در جشنواره پایان دهد. این فیلم همچنین در جشن خانۀ سینما نیز حضور خواهد داشت.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/05/23
کد : 88128
تعداد بازدید: 569

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601