جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مستعدان‌برتر از شرکت شیر پگاه شهرکرد بازدید کردند

برنامه بازدید از شرکت شیر خشک نوزاد پگاه شهرکرد با هدف آشنایی مستعدان‌برتر با چالش‌ها و نیازها این صنعت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در راستای اجرای برنامه‌های علمی و فرهنگی مصوب، برنامه بازدید از شرکت شیر خشک نوزاد پگاه شهرکرد را با هدف آشنایی مستعدان‌برتر با چالش‌ها و نیازها این صنعت برگزار کرد.

مجتبی بنیادیان؛ رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری در همین رابطه گفت: سلسه بازديدهای علمی و تخصصی در راستای اجرای برنامه‌هاي مصوب بنیاد ملی نخبگان و با هدف آشنايي مستعدان و مخترعان با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی، ظرفيت‌ها و مزیت‌های بومي برگزار می‌شود.

وی ایجاد روحیه اعتمادبه‌نفس و خودباوری در مستعدان‌برتر و بهره‌مندي از توانمندي آنان در حل مشكلات موجود در بخش‌های تولیدی و صنعتی را از دیگر اهداف بازدیدهای علمی و تخصصی دانست و افزود: در این برنامه شركت‌كنندگان از عظیم‌ترین پروژه شرکت صنایع شیر ایران بازدید و با مراحل پیشینه، طراحی و ساخت کارخانه آشنا می‌شوند.

در این بازدید شرکت‌کنندگان با همراهی مسئولان و مدیران این واحد صنعتی از بخش‌های مختلف مانند خط تولید کارخانه از جمله بخش‌‎های اصلی دریافت شیر، پروسس تر، تغلیظ، خشک‌سازی و بسته‌بندی، تولید محصولات لاکتومیل 1، لاکتومیل2، لاکتومیل مخصوص مادران باردار، لاکتومیل گلد بازدید كردند.

لازم به ذکر است، شرکت شیر خشک نوزاد پگاه از لحاظ وسعت و حجم سرمایه‌گذاری، بزرگترین پروژه صنایع شیر ایران و یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده محصول شیر خشک نوزاد خاورمیانه است.

تاریخ انتشار : 1398/05/22
کد : 88120
تعداد بازدید: 575

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601