سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان:
توجه به بُعد فرهنگی، از شاخصه‌های مهم در تولیدات دانش‌بنیان است

شریعتی گفت: علاوه بر انطباق با استانداردهای بین‌المللی، بُعد فرهنگی، یکی از شاخصه‌ها و اصول مهم در تولیدات دانش‌بنیان است که باید مورد توجه مستعدان‌ و مخترعان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای نقش تسهیل‌گری بنیاد نخبگان به منظور ایجاد زمینه اثرگذاری نخبگان و استعدادهای‌برتر در حل مسائل کشور و هموار کردن راه پیشرفت مستعدان‌برتر و توانمندسازی ایشان، سلسله نشست‌های تخصصی با مستعدان‌برتر حوزه‌های مختلف به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

در این راستا، نشست تخصصی تولید دستگاه برداشت زعفران به عنوان یک موضوع عملیاتی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان و جمعی از متخصصان و سرآمدان صنعت کشاورزی برگزار شد.

در این نشست، شریعتی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان با اشاره به لزوم ارتباط بیشتر اجتماع نخبگانی با نهادها و دستگاه‌های درون‌استانی، گفت: علاوه بر انطباق با استانداردهای بین‌المللی، بُعد فرهنگی، یکی از شاخصه‌ها و اصول مهم در تولیدات دانش‌بنیان است که باید مورد توجه مستعدان‌ و مخترعان قرار بگیرد.

وی با اشاره به ضرورت توجه به صرفۀ اقتصادی تولیدات برای مشتریان، افزود: آگاهی از نیازهای واقعی، هماهنگی تولیدات با نیازها و تولید بر اساس آنها، یکی دیگر از شاخصه‌های موفقیت در بازار رقابت و کسب‌وکار است.

لازم به ذکر است، در این نشست دستگاه‌ها و اخترعات به‌روز در حوزۀ زعفران توسط مخترعان تشریح و معایب و مزایای هر یک مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان نیز مقرر شد پس از ساخت نمونه اولیه و با هدف تشریح ویژگی‌های فناورانه و اقتصادی آن، نشست مشترک تولیدکننده و متقاضیان برگزار شود.

 

تاریخ انتشار : 1398/03/12
کد : 88103
تعداد بازدید: 132

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601