پنج شنبه 21 آذر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با محوریت اهمیت اخلاق پژوهش/
کارگاه آموزشی پژوهشِ مولد برگزار می‌شود

«کارگاه آموزشی پژوهشِ مولد» به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پژوهشِ مولد به دلیل برخورداری از مدل مفهومی دقیق و جامعی که خود حاصل مطالعه تحلیلی مبانی نظری و پیشینه پژوهش است، دانش نو و کاربردی تولید می‌کند.

مدل مفهومی دقیقا مشخص می‌کند که پرسش پژوهش قرار است با تمرکز بر چه متغیرها و سازه‌هایی از جامعه پژوهش پرسیده شود. به پشتوانه چنین مدل مفهومی دقیق و قوی‌، ابزار پژوهش در پژوهش‌های مولد ساخته و براساس ویژگی‌ها و شرایط جامعه هدف متناسب‌سازی می‌شود.

بر همین مبنا، «کارگاه آموزشی پژوهشِ مولد» در چارچوب برنامه‌های تربیتی-آموزشی و به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

«رموز تولید پژوهش‌های جذاب و فرصت‌آفرین»، «قدم به قدم طراحی، اجرا و ارائه یک پژوهش‌ مولد»، «اهمیت اخلاق پژوهش در تأثیرگذاری و مولدی پژوهش» از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.

این کارگاه به تدریس مریم نظری؛ دانش‌آموخته دکتری دانشگاه شفیلد انگلستان، نویسنده کتاب «پژوهش مولد و ماندگار» و بنیان‌گذار دوره‌های جامع کیمیاگران پژوهش، 29 خردادماه در محل بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در کارگاه آموزشی پژوهشِ مولد، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/03/08
کد : 88086
تعداد بازدید: 180

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601