پنج شنبه 21 آذر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه مطرح کرد:
خدمات شهری؛ زمینه‌ای مستعد برای فعالیت نخبگانی

طاهرپور گفت: بسیاری از چالش‌های موجود در بخش‌ خدمات و مدیریت شهری، با بکارگیری اندیشه و ایده‌های نخبگانی قابل رفع است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور تسهیل مسیر ورود نخبگان به چرخۀ خدمت‌رسانی به جامعۀ بومی و همچنین فراهم شدن بستر لازم برای تزریق توان و اندوخته‌های آنان به بخش‌های مورد نیاز و چالش‌های پیش‌رو، نشست مشترک بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با شهرداری کرمانشاه با هدف ایجاد و افزایش زمینه‌های همکاری و تعاملی در حوزه‌های مرتبط با نخبگان برگزار شد.

در این نشست، آوات طاهرپور؛ رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه در خصوص فعالیتها و اهداف بنیاد ملی نخبگان مواردی را به تفصیل بیان کرد.

وی با اشاره به نشست شورای تکریم پهنه غرب کشور، همکاری بنیادهای نخبگان استان‌های هم‌پهنه را زمینه‌ساز برگزاری برنامه‌های باکیفیت‌تر دانست و تصریح کرد: بنیادهای نخبگان استان‌های کرمانشاه، همدان، کردستان، ایلام و لرستان، به عنوان پهنۀ غرب، تعامل و همکاری بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف خاصه تکریم و تجلیل مفاخر بومی با یکدیگر دارند.

طاهرپور با اشاره به نقش مهم نخبگان و مستعدان‌برتر در توسعه‌یافتگی منطقه‌ای، ارتقاء خدمات شهری را یکی از زمینه‌های مستعد برای فعالیت نخبگانی برشمرد و افزود: بخش بسیاری از مشکلات و چالش‌های موجود در بخش‌های مختلف استان و شهرهای تابع، با بکارگیری اندیشه و ایده‌های نخبگانی قابل رفع است.

در ادامه، رشیدی؛ معاون سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری کرمانشاه نیز با اشاره به برخی چالش‌ها و مسائل در این بخش، بر لزوم نقش‌آفرینی جدی نخبگان و مستعدان‌برتر بومی در شهر و استان تأکید کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دیدگاه‌های نقادانه و مشاوره‌ای جامعه نخبگانی در حوزه شهری می‌توانند کمک‌های شایانی را به دستگاه‌های اجرایی خاصه شهرداری ارائه دهد.

 

تاریخ انتشار : 1398/03/08
کد : 88084
تعداد بازدید: 364

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601