چهارشنبه 30 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری:
تعامل با مراکز علمی تسهیلگر مسیر مستعدان‌برتر برای ورود به چرخۀ نوارزش‌آفرینی است

بنیادیان ارتباط و تعامل نزدیک با مجموعه‌های علمی و فناوری مانند پارک علم‌وفناوری استان را تسهیلگر مسیر مستعدان‌برتر برای ورود به چرخۀ نوارزش‌آفرینی و کارآفرینی دانش‌بنیان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات درون‌استانی و همچنین برنامه‌ریزی‌های مشترک و هدفمند، نشست تعامل و همکاری بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌‍وبختیاری با پارک علم‌وفناوری استان با حضور رؤسای دو نهاد برگزار شد.

در این نشست، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با تأکید بر لزوم همکاری‌های دوجانبه، گفت: برگزاری نشست‌های هم‌افزایی برای انجام فعالیت‌های مشترک و جریان‌ساز که منجر به توانمندسازی جامعه نخبگانی و اثرگذاری بیشتر آنان می‌شود، یک ضرورت است.

وی افزود: بنیاد نخبگان استان به جز رسالت اصلی خود که همان، شناسایی، حمایت و هدایت مستعدان‌برتر است، به منظور رسیدن به اهداف تعیین‌شده در حوزۀ دانش‌بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و کارآفرینی، برنامه‌های هدفمندی را برای مستعدان‌برتر در سال جاری طراحی کرده است.

بنیادیان ادامه داد: ارتباط و تعامل نزدیک با مجموعه‌های علمی و فناوری مانند پارک علم‌وفناوری استان می‌تواند تسهیلگر مسیر مستعدان‌برتر برای ورود به چرخۀ نوارزش‌آفرینی و کارآفرینی دانش‌بنیان باشد.

رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به اینکه بنيادهاي نخبگان استاني برنامه‌های توانمند‌سازي خود را با همكاري و هم‌افزايي نهادهاي اجرايي برگزار می‌کنند، اظهار داشت: همکاری و هم‌افزایی در اجرای برنامه‌های مشترک نقش بسزایی در بهبود کیفیت و استفاده بهینه از امکانات موجود دارد.

لازم به ذکر است، در این نشست مقرر شد برنامه‌های توانمندسازی مانند بازدیدهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی با صاحبان صنایع، به‌صورت مشترک توسط بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری و پارک علم‌وفناوری استان برگزار شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/03/07
کد : 88079
تعداد بازدید: 263

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601