جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزیدۀ جایزۀ علامه طباطبایی مطرح کرد:
تلاش مستمر از اصول رسیدن به نخبگی است

درویش‌زاده؛ پدر علم زمین‌شناسی ایران و برگزیدۀ جایزۀ علامه طباطبایی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق نخبگی در همۀ شرایط، تلاش مستمر را از اصول رسیدن به نخبگی برشمرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف تعامل و هم‌‎افزایی استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد نخبگان با یکدیگر، ایجاد فضای پر نشاط معنوی برای استعدادهای برتر و کودکان تحت پوشش مؤسسه خیریه خانه سبزاندیشان وطن شهرستان بندر انزلی، برنامۀ ضیافت افطار را برگزار کرد.

در این مراسم، ابتدا به منظور الگوسازی از مفاخر بومی و پاسداشت خدمات نخبگی، رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان به معرفی اجمالی پروفسور درویش‌زاده، فعالیت‌ها و اثرگذاری‌ وی در حوزۀ تخصصی پرداخت و اخلاق‌محوری را یکی از شاخصه‌های نخبگی برشمرد.

پروفسور درویش‌زاده؛ پدر علم زمین‌شناسی ایران و برگزیدۀ جایزۀ علامه طباطبایی نیز با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق نخبگی در همۀ شرایط، تلاش مستمر را از اصول رسیدن به نخبگی برشمرد.

در ادامه، مستعدان‌برتر از قسمت‌های مختلف مؤسسه خیریه «خانه سبزاندیشان وطن» شامل آزمایشگاه‌ها، سالن ورزشی، ساختمان درمانگاه، کتابخانه و سالن کنفرانس  بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های نوجوانان تحت پوشش این مرکز آشنا شدند.

پس از صرف افطار، دانش‌آموزان تحت پوشش این مؤسسه در مسابقه پانتومیم و شعرخوانی که توسط یکی از دبیران برنامه ملی شهاب شهرستان بندرانزلی اجرا شد، شرکت کردند و در پایان از دانش‌آموزان برگزیده با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است، آشنایی استعدادهای برتر با فعالیت‌های مؤسسه خیریه و جلب مشارکت آنان در فعالیت‌های خیرخواهانه، از مهمترین اهداف این برنامه بود.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/03/05
کد : 88073
تعداد بازدید: 468

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601