دوشنبه 7 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با تأکید بر معرفی مفاخر بومی/
مراسم بزرگداشت روز شهرکرد برگزار شد

بزرگداشت روز شهرکرد با مشارکت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با حضور جامعۀ علمی و نخبگانی و همچنین آحاد مردم استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ شناخت و آگاهی از پیشینه فرهنگی و تمدن ایران بزرگ می‌تواند سهم بسزایی در افزایش روحیۀ خودباوری و اعتماد به نفس مستعدان‌برتر داشته باشد. در این بین، آگاهی از تاریخ و رخدادهای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هر منطقه ضرورتی دو چندان دارد چراکه زمینه‌ساز ماندگاری نخبگانی و حتی مهاجرت معکوس خواهد شد.

در همین راستا، بزرگداشت روز شهرکرد با مشارکت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با حضور جامعۀ علمی و نخبگانی و همچنین آحاد مردم استان برگزار شد.

تأکید بر شناخت و معرفی ظرفیت‌های انسانی، طبیعی، هنری، جغرافیایی، تاریخی و مذهبی شهرکرد و سایر ظرفیت‌هاي استان، تشکیل کمیته‌ای برای معرفی جوانان با استعداد و نخبه استان، از مهمترین محورهای این بزرگداشت بود.

برپایی نمایشگاه دستاوردهاي فرهنگی، هنری، تاریخی و مذهبی شهرکرد با شرکت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری و معرفی برخی از مفاخر، مشاهیر و شخصیت‌های برجسته استان، بخش دیگری از این مراسم بود.

در اين نمايشگاه بنياد نخبگان استان، سرآمدان و زندگینامه برخی از مفاخر و مشاهیر برجسته استان را با هدف الگوسازی از آنان برای نسل جوان و همچنین پاسداشت فعالیت‌های نخبگانی و اثرگذار در استان، از طریق عکس و کتاب معرفی کرد.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/03/04
کد : 88064
تعداد بازدید: 306

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601