جمعه 4 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف حمایت مادی و معنوی از ایده‌پردازان خلاق صورت گرفت/
انعقاد تفاهم‌نامه همكاری بنیاد نخبگان استان ایلام با سازمان بسیج علمی

تفاهم‌نامه همكاری بين بنياد نخبگان استان ایلام و سازمان بسيج علمی، پژوهشی و فناوری استان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش تعامل و همکاری دوسویه دستگاه‌های درون‌استانی با بنیادهای نخبگان استانی به منظور حمایت بیشتر و همه‌جانبه از اجتماع نخبگانی، نشست همکاری و هماهنگی بنیاد نخبگان استان ایلام و سازمان بسيج علمی، پژوهشی و فناوری استان برگزار شد.  

در این نشست که با هدف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری تشکیل شد، مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام به بیان اهداف این تفاهم‌نامه پرداخت.

وی افزود: این تفاهم‌نامه به منظور برنامه‌ریزی و همکاری در زمینه استفاده از ظرفیت‌های بین‌بخشی در زمینه آموزش، تحقیقات و فناوری با هدف شناسایی، حمایت، هدایت مادی و معنوی از ایده‌پردازان خلاق، استعدادهای‌برتر و نخبگان در سطح استان منعقد شده است.

صالحی‌پور ادامه داد: فراهم کردن زمينه همكاري استعدادهای‌برتر، محققان و مخترعان استان با سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان ايلام؛ همكاري در برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی؛ همکاری در اطلاع‌رسانی جشنواره‌ها و رویدادهای علمی و فناوری؛ ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به صاحبان استعدادهای‌برتر براساس آیین‌نامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان؛ ارائه مشاوره تخصصی به صاحبان ایده جهت ثبت اختراع در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مالکیت معنوی؛ ارجاع طرح‌ها و ايده‌هاي فناورانه از جمله موارد توافق شده در این تفاهم‌نامه است.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری با حضور مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام، سرهنگ علیپور؛ رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان منعقد شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/02/31
کد : 88053
تعداد بازدید: 345

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601