یکشنبه 18 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر برگزیدگانش را شناخت

طی دومین جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان بوشهر، برگزیدگان نهایی جوایز آموزشی و پژوهانه در دو بخش ادبی به نام پروفسور سید جعفر حمیدی و سلامت و محیط زیست به نام پروفسور ایرج نبی‌پور، معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ طی دومین جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان بوشهر، برگزیدگان نهایی جوایز آموزشی و پژوهانه در دو بخش ادبی به نام پروفسور سید جعفر حمیدی و سلامت و محیط زیست به نام پروفسور ایرج نبی‌پور، معرفی شدند.

در این نشست، رضا آذین؛ رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر ضمن تشریح  مراحل اطلاع‌رسانی، ثبت‌نام و بررسی پرونده‌­­های متقاضیان جایزه بنیاد ارشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر از سری جوایز امید آفرین، گفت: جایزه بنیاد رشد در دو سطح آموزشی و پژوهانه و در دو بخش ادبی به نام پروفسور سید جعفر حمیدی و سلامت و محیط زیست به نام پروفسور ایرج نبی‌پور، تعریف شده است.

در ادامه،  فائقی؛ نماینده بنیاد رشد و اندیشه سازندگی نیز گفت: هدف بنیاد توسعه و رشد استان بوشهر توسعه آموزش، بهداشت، سلامت و بخش­ های زیربنایی است که برای نیل به این هدف، سه راه کار را در سر لوحه کار خود قرار داده است.

وی افزود: اعطاء بورس تحصیلی، حمایت و پشتیبانی آموزشی از دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد، حمایت از اندیشه­های راهبردی توسعه استان بوشهر در گستره­های زیر بنایی، حمایت در جهت تقویت زیرساخت‌های مناطق کمتر توسعه‌یافته استان بوشهر با تاکید بر بخش­های آموزش، بهداشت و سلامت، راهکارهای اصلی این بنیاد است.


لازم به ذکر است، آیین رونمایی از برگزیدگان این جایزه مصادف با 15 رمضان‌المبارک میلاد امام حسن مجتبیعلیه‌السلام همراه ضیافت افطاری با حضور استاندار بوشهر، رؤسا و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه­ها، سرآمدان و مستعدان‌برتر استان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/02/25
کد : 88019
تعداد بازدید: 776

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601