شنبه 8 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برپایی پاویون فناوری اطلاعات ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی افغانستان

پاویون ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان( Ariana ICT ) از 28 تا 31 خردادماه 1398 در هتل اینترکانتینانتال کابل برگزار می‌شود.

اشتراکات دینی، زبانی و فرهنگی، فرصت بزرگی را برای همکاری‌های تجاری میان ایران و افغانستان به وجود آورده است و اکنون با گسترش زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در افغانستان، این کشور به عنوان یکی از بازارهای بکر در این حوزه شناخته می‌شود. 

نمایشگاه Ariana ICT بهترین فرصت برای آشنایی با نیازمندی‌های کشور افغانستان، یافتن شرکای تجاری مناسب و ورود به یک بازار 36 میلیون نفری است. پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه توسط شرکت Ariana ICT برپا خواهد شد. 

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حمایت می کنند. این حمایت شامل پرداخت بخشی از هزینه فضای غرفه و غرفه‌سازی می شود. همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی بخشی از هزینه‌های این نمایشگاه را مورد حمایت قرار می‌دهند.

شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند و برتر صادراتی می‌توانند برای حضور در نمایشگاه درخواست خود را از طریق لینک www.arianaict.com ثبت کنند و یا با شماره تلفن‌های 80-77533979-021 تماس بگیرند.

تاریخ انتشار : 1398/02/18
کد : 87984
تعداد بازدید: 637

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601