جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف ارتقاء تعامل دوطرفه/
نشست هم‌اندیشی نخبگانی با مدیران نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شد

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر، از همکاری‌های هدفمند علمی، پژوهشی و تحقیقاتی بنیاد نخبگان استان بوشهر و نیروگاه اتمی بوشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان استان بوشهر و نیروگاه اتمی بوشهر با رویکرد ایجاد و افزایش همکاری‌های بین‌نهادی و ارتقاء تعامل دوطرفه در برگزاری برنامه‌های مشترک در حوزه‌های علمی و پژوهشی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر و مدیر پژوهشی نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شد.

در این نشست، استفاده از ظرفیت‌های مشترک تحقیقاتی، برگزاری پنل‌های تخصصی، همکاری هسته‌های تحقیقاتی مستعدان‌برتر و بازدید از مراکز تحقیقاتی نیروگاه اتمی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.

معرفی ظرفیت­‌های پژوهشی-تحقیقاتی نیروگاه اتمی بوشهر و بنیاد نخبگان استان بوشهر در حوزه­های تخصصی و استفاده از متخصصین نیروگاه و مستعدان‌برتر تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان؛ امکان‌‎سنجی استفاده از کارشناس بین‌المللی و آژانس انرژی اتمی جهت آموزش و سخنرانی­‌های تخصصی و ترویجی؛ استفاده از ظرفیت آموزشی نیروگاه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، پنل تخصصی و سخنرانی ترویجی برای دانش‌آموزان، دانشجویان و مستعدان‌برتر تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان، از مهمترین موضوعات مطرح‌شده در این نشست بود.

همکاری مشترک هسته ‌های پژوهشی-تحقیقاتی بنیاد نخبگان و نیروگاه اتمی جهت گفت‌وگوی علمی و انجام پروژه­‌‎های تحقیقاتی و صنعتی نیروگاه؛ بازدید مستمر دانش‌آموزان و مستعدان‌برتر تحت حمایت بنیاد از ظرفیت­‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی نیروگاه اتمی در طول سال؛ همکاری مشترک در برگزاری رویداد­های نخبگانی (دوست علمی و ...) برای فرزندان پرسنل نیروگاه و دانش‌آموزان پیرامون نیروگاه (روستاهای هلیله، بندرگاه و ...)، نیز از موضوعات دیگری بود که در این نشست به آنها اشاره شد.

تاریخ انتشار : 1398/02/15
کد : 87952
تعداد بازدید: 331

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601