جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل مطرح کرد:
لزوم مشارکت بیشتر مستعدان‌برتر در برنامه‌های توان‌افزایی

شایقی با اشاره به اهمیت حضور مستعدان برتر در برنامه‌های نخبگانی، بر لزوم افزایش فعالیت‌های استعدادهای برتر در جهت توانمندسازی خود و متعاقب آن خدمت‌رسانی به کشور در آینده نزدیک تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد فضای تعاملی میان مستعدان‌برتر و بنیادهای نخبگان استانی به منظور افزایش سطح خدمات‌دهی به آنان و زمینه‌سازی برای شناسایی، هدایت و حمایت گسترده‌تر از مستعدان‌برتر، نشست هم‌اندیشی نخبگانی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل برگزار شد.

در این نشست، حسین شایقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با اشاره به افزایش 10 تا 60 درصدی تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، خواستار افزایش فعالیت‌های استعدادهای برتر در جهت توانمندسازی خود و متعاقب آن خدمت‌رسانی به کشور در آینده نزدیک شد.

وی فراهم‌سازی بستر مناسب‌تر برای فعالیت‌های علمی و نخبگانی را از مهمترین دلایل افزایش تسهیلات اعطایی برشمرد و افزود: برنامه‌های اثرگذاری مانند اردوهای جهادی، طرح دوست علمی، کارگاه‌های آموزشی، بازدیدهای علمی و فرهنگی و مراسم های تکریم و الگوسازی، در سبد برنامه‌های بنیادهای نخبگان استانی قرار دارد که مشارکت بیشتر مستعدان‌برتر در این برنامه‌ها می‌تواند سبب افزایش کیفیت برگزاری آنها شود.

شایقی تصریح کرد: در سال‌جاری نیز برنامه‌های فرهنگی مصوب بنیاد ملی نخبگان اجرا خواهد شد و علاوه بر آن، برنامه‌هایی نیز در سطح استانی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست، مستعدان‌برتر به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون مسائل مطرح‌شده پرداختند.

 

تاریخ انتشار : 1398/02/10
کد : 87926
تعداد بازدید: 290

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601