دوشنبه 12 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

فراخوان جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی منتشر شد

جهاد دانشگاهی هنر با همکاری ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در سطح ملی و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاورد‌های کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی و با شعار «حمایت از تولید ملی» برگزار می شود که پنجمین فراخوان آن به تازگی منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می‌شود. 

بخش مسابقه شامل 2 گروه آزاد و دانشجویی برگزار است و همه آثار تولیدی در چارچوب محورها و موضوعات مدنظر جشنواره و در قالب‌های مستند، پویانمایی، گرافیک متحرک، فیلم‌های تبلیغاتی، مجموعه‌های مستند تلویزیونی و عکس می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

گروه آزاد شامل نیز شامل فیلم‌های مستند، فیلم‌های پویانمایی و گرافیک متحرک، فیلم‌های تبلیغاتی (شامل آنونس، تیزر و نماهنگ)، مجموعه‌های مستند تلویزیونی در مورد صنعت و فناوری، بخش‌های موضوعی ویژه، عکس صنعتی (تک عکس، مجموعه) و عکس تبلیغاتی (تک عکس، مجموعه) است.

همچنین در گروه دانشجویی، متقاضیان می‌توانند علاوه بر 7 مورد فوق‌ در بخش مسابقه دانشجویی نیز به رقابت بپردازند که توضیحات بیشتر برای شرکت در آن در بخش مقررات فراخوان جشنواره آمده است.

جوایز هر یک از بخش های جشنواره به برگزیدگان تعلق می گیرد. همچنین نشان جشنواره به بهترین فیلم با موضوع حمایت از تولید ملی  از سوی دبیر جشنواره اهدا می شود.

همچنین بخش جنبی جشنواره نیز شامل دو بخش بین الملل و ویژه است.

دبیرخانه جشنواره در طول سال و در ایام برگزاری جشنواره  ویژه‌برنامه‌هایی نیز برای شرکت‌کنندگان جشنواره و علاقه‌مندان به سینمای مستند تدارک دیده است که تعدادی از آنها همچون بازدید هنرمندان و مستندسازان از مراکز و مجتمع های صنعتی و فناوری در حال انجام است و سایر موارد نیز متعاقباً اعلام می شود.  

شروع ثبت‌نام در این رویداد از 20 فروردین ماه 98 آغاز شده و 30 تیر ماه سال جاری این مهلت به اتمام می رسد. همچنین 15 شهریور ماه سال 98 آثار راه یافته به بخش مسابقه اعلام می شود. 

پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا 15 تا 17 مهرماه 98 به مدت سه روز با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

تاریخ انتشار : 1398/01/31
کد : 87873
تعداد بازدید: 586

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601