پنج شنبه 3 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی مطرح شد/
لزوم نقش‌آفرینی بیشتر جامعۀ نخبگانی در مسئله‌یابی

نخستین جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی در سال 1398، برگزار شد.

به گزارش پاگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نخستین جلسه شورای بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی در سال 1398 به منظور ارائه گزارش عملکرد این بنیاد در سال 1397 و نیز تشریح برنامه‌های پیشنهادی برای سال 1398 برگزار شد.

در این جلسه، چهل‌امیرانی؛ رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی فعالیت‌های بنیاد نخبگان استان از ابتدای تأسیس به‌ویژه برنامه‌های برگزار شده در طول سال 1397 را برای اعضا تشریح کرد.

در ادامه اعضای شورا به ایراد نظرات و پیشنهادات خود به منظور پیشبرد هرچه بیشتر رسالت بنیاد نخبگان در استان پرداختند.

لزوم بهره‌برداری از توانمندی‌های متخصصان و نخبگان بومی در راه‌حل‌یابی برای مسائل پیشروی نهادها و سازمان‌های اجرائی استان، زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های مسئله‌یابی و همچنین ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اثرگذاری بیشتر مستعدان‌برتر و دانشگاهیان در بخش‌های مورد نیاز، از مهمترین مواردی بود که اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی به آن اشاره کردند.

در این نشست همچنین احکام صادر شده از سوی دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به اعضای جدید شورای علمی بنیاد نخبگان استان، آقایان حسینی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و شیدائی؛ رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه، اعطا شد.

تاریخ انتشار : 1398/01/28
کد : 87863
تعداد بازدید: 311

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601