چهارشنبه 1 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی/
طرح های فناورانه زود بازده در مناطق عشایری و محروم اجرایی می‌شود

در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی، طرح های فناورانه زود بازده حوزه آب در مناطق عشایری و محروم اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نادرقلی ابراهیمی دبیرستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی درباره اجرای این طرح های فناورانه اظهار کرد : در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی ، این ستاد با همکاری بنیاد علوی و کمیته امداد امام خمینی مقدماتی را فراهم کرده تا برای واحدهای کوچک در حوزه پرورش ماهی و ایجاد گلخانه های کوچک در محیط روستایی ودر قالب زنجیره ارزش ، طرح های فناورانه زودبازده در مناطق عشایری و محروم اجرایی شود.

دبیرستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی درادامه گفت: این ستاد از طرح های فناورانه زودبازده در مراحل قبل از تولید ، حین تولید و پس ازتولید و ورود به مرحله بازار حمایت می کند تا بتوانند محصولات دانش بنیان تولید کنند و رونق کسب و کار را در مناطق عشایری و محروم اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در 4 منطقه محروم هدف گذاری شده است اظهار کرد : استان های سیستان و بلوچستان ، کرمان و خوزستان برای اجرای این طرح های فناورانه زود بازده اجرایی می شود. 

ابراهیمی خاطر نشان کرد : اجرای این طرح ها از طریق شرکت های دانش بنیان و برای توسعه فناوری و تاثیرگذاری در زندگی مردم انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/12/25
کد : 77747
تعداد بازدید: 102

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601