جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در همایش «کارآفرینی در رکود» مطرح شد:
استمرار در فعالیت و پرهیز از ناامیدی لازمۀ موفقیت در عرصه‌های کارآفرینی است

کارآفرین برتر کشور، گفت: مسیر موفقیت، بسیار پر فراز و نشیب است اما تنها افرادی می‌توانند آن را به سلامت طی کنند که با امید، فعالیت‌های خود را به‌طور مستمر ادامه دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای توسعۀ فرهنگ کارآفرینی و جهت‌دهی توان مستعدان‌برتر به سمت اشتغال‌زایی، همایش «کارآفرینی در رکود» به همت بنیاد نخبگان استان یزد و با حضور کارآفرین برتر کشور در یزد برگزار شد.

در این برنامه، فریبا معصومی؛ کارآفرین برتر کشور با اشاره به معلولیت خود، گفت: از 12 سالگی ساخت عروسک‌های کاموایی را آغاز کردم و بیش از 20 سال است که در این حوزه مشغول به فعالیت هستم.

وی افزود: در طول مدت فعالیت، آموزش ساخت این عروسک‌ها را به عنوان یک اقدام جدی در برنامه‌کاری خود قرار دادم و توانستم پس از مدتی کارگاه ساخت عروسک راه‌اندازی کنم.

کارآفرین برتر کشور استمرار در فعالیت و پرهیز از ناامیدی را لازمۀ موفقیت در عرصه‌های کارآفرینی دانست و ادامه داد: این مسیر، بسیار پر فراز و نشیب است اما تنها افرادی می‌توانند آن را به سلامت طی کنند که با امید، فعالیت‌های خود را به‌طور مستمر ادامه دهند.

معصومی در پایان الگوگیری از افراد موفق را یکی دیگر از ملزومات حوزۀ کارآفرینی برشمرد و ادامه داد: استفاده از تجربیات افراد موفق سبب می‌شود فرد از داشته‌های خود که مهمترین آن سلامت جسم و روح است، به بهترین شکل برای رسیدن به هدف استفاده کند.

تاریخ انتشار : 1397/12/20
کد : 77720
تعداد بازدید: 479

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601