چهارشنبه 1 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در نشست بنیاد استان هرمزگان با شرکت فولاد هرمزگان مطرح شد:
تبدیل پروژه‌های کلان به ریزپروژه‌ها؛ راهی برای تزریق توان نخبگانی

رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان با تأکید بر لزوم ایجاد ارتباط سیستماتیک میان صنعت و جامعۀ نخبگانی، گفت: حمایت صنایع از دانشجویان اثرات بسیاری در کشف و رشد استعدادهای برتر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای استفاده از ظرفیت‌های بومی به منظور حمایت از استعدادهای برتر و مخترعان برگزیده، نشست رئیس بنیاد نخبگان استان هرمزگان با معاون تکنولوژی توسعه فولاد استان با هدف افزایش هم‌افزایی و تعامل بین‌دستگاهی و همچنین زمینه‌سازی برای ایده‌پردازی در صنعت فولاد  برگزار شد.

در این نشست، عامری سیاهوئی؛ رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان با بیان اینکه رسالت خطیر بنیاد ملی نخبگان بعد از شناسایی، هدایت و توانمندی صاحبان استعدادبرتر است، به نقش مهم صنایع در این حوزه‌ها اشاره کرد.

وی با تأکید بر لزوم ایجاد ارتباط سیستماتیک بین صنعت و جامعۀ نخبگانی، افزود: حمایت صنایع از دانشجویان مستعد اثرات بسیاری در کشف و رشد استعدادهای‌برتر دارد؛ این موضوع حتی در هدفمند کردن آموزش در دانشگاه‌ها، تقویت روحیه تعهد و عزت‌نفس در دانشجویان و نیز آشنایی رفتاری و اخلاقی این افراد با محیط کار نیز تأثیرگذاری بسزایی دارد.

رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان معرفی ظرفیت‌های انسانی اثرگذار از سوی صنعت جهت آشنایی بیشتر جامعۀ علمی با دستاوردهای صاحبان صنایع و الگوسازی از آنان برای دانشگاهیان خاصه مستعدان‌برتر را یکی از اقدامات مهم برشمرد و گفت: این مهم را می‌توان در قالب برگزاری رویدادهای تکریم و با همکاری بین‌دستگاهی به خوبی انجام داد.

معاون تکنولوژی توسعه فولاد استان هرمزگان نیز از تبدیل پروژه‌های بزرگ به ریزپروژه‌ها و واگذاری جهت اجرا به دانشجویان مستعد خبر داد و خاطرنشان کرد: دانشجویان معرفی شده از سوی بنیاد نخبگان استان می‌توانند تأثیرگذاری بالایی در رشد صنعت فولاد داشته باشند.

تاریخ انتشار : 1397/12/14
کد : 77692
تعداد بازدید: 169

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601