شنبه 27 مهر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در زنجان/
مراسم تقدیر از برگزیدگان هفته پژوهش برگزار شد

مراسم تجلیل از دانشجویان پژوهشگر و فناور برگزیده استان زنجان در سال 1397 به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تقدیر از خدمات و فعالیت‌های نخبگانی، مراسم تجلیل از دانشجویان پژوهشگر و فناور برگزیده استان زنجان در سال 1397 به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این مراسم، ربیعی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان با اشاره به چگونگی انتخاب دانشجویان پژوهشگر و فناور ‌برتر در هفتۀ پژوهش، گفت: گروهی متشکل از رؤسا و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های استان، رئیس پارک علم‌وفناوری استان زنجان و جمعی از متخصصان برای شناسایی دانشجویان برتر در هفته پژوهش، فعالیت‌های افراد را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: انتخاب افراد مطابق با استانداردها و آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان انجام شده است.

ربیعی ادامه داد: از بین 140 نفر دانشجوی متقاضی، نهایتاً 10 نفر دانشجوی دکتری در 5 گروه علمی کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، علوم انسانی و هنر، فنی و مهندسی و پزشکی و پیراپزشکی به عنوان دانشجویان منتخب و شاخص برگزیده شدند.

رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان اظهار داشت: در هر یک از این 5 حوزه 2 دانشجوی شاخص که بر اساس فعالیت‌های پژوهشی، فناورانه، دستاوردهای شاخص علمی و نیز کسب رتبه در رویدادهای معتبر ملی و بین‌المللی حائز بالاترین امتیازات شده بودند، انتخاب شدند.

وی در پایان اضافه کرد: علاوه بر این افراد، یک نفر دانشجوی پژوهشگر شاخص در مقطع کارشناسی‌ارشد و 2 نفر از دانشجویان فناور برتر که صاحب اختراعات معتبر یا شرکت‌های دانش‌بنیان هستند نیز به عنوان برگزیده معرفی شدند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم با حضور مسئولان استانی و دانشگاهیان، با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از نفرات برتر هفته پژوهش تقدیر شد.

تاریخ انتشار : 2019/03/02
کد : 77661
تعداد بازدید: 265

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601