چهارشنبه 1 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در بازدید مستعدان‌برتر و مخترعان از شرکت قارچ نگین فصل شهرکرد مطرح شد:
تأثیر بازدیدهای تخصصی بر پیشرفت و توسعه واحدهای صنعتی و ظرفیت‌های بومی

بازدیدها می‌تواند تأثیر شگرفی روی پیشرفت و توسعه واحدهای صنعتی و ظرفیت‌های بومی استان داشته باشد؛ زیرا جوانان خوش‌فکر، تحصیلکرده و مستعد با دیدن مشکلات صنعت و ظرفیت‌های بومی استان می‌توانند با ارائه راه‌حل‌های مناسب بسیاری از مشکلات را برطرف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستاي زمینه‌سازی برای حضور مؤثر مستعدان‌برتر و مخترعان بومی در عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت‌هاي تخصصي آنان، برنامه بازديد علمي از شرکت قارچ نگین فصل شهركرد برگزار شد.

مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در همین ارتباط گفت: این سلسه بازديدها در راستای اجرای برنامه‌هاي مصوب بنیاد و با هدف آشنايي اجتماع نخبگانی با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی، ظرفيت‌هاي بومي و همچنین ایجاد روحیه اعتمادبه‌نفس و خودباوری در مستعدان‌برتر و بهره‌مندي از توانمندي آنان در جهت حل مشكلات صنعت كشور، برگزار می‌شود.

علی کاظمی؛ نائب‌رییس هیئت‌مدیره شرکت قارچ نگین فصل نیز گفت: این شركت می‌تواند 20 درصد قارچ استان را تولید کند و تنها واحد تولیدی در استان است که کلیه مراحل چرخه تولید را مهیا کرده است.

 وی به نقش مهم برگزاری بازدیدهای تخصصی اشاره داشت و افزود: اینچنین بازدیدها می‌تواند تأثیر شگرفی روی پیشرفت و توسعه واحدهای صنعتی و ظرفیت‌های بومی استان داشته باشد؛ زیرا جوانان خوش‌فکر، تحصیلکرده و مستعد با دیدن مشکلات صنعت و ظرفیت‌های بومی استان می‌توانند با ارائه راه‌حل‌های مناسب بسیاری از مشکلات را برطرف کنند.

لازم به ذكر است، در این برنامه شركت‌كنندگان با همراهی مسئولان مربوطه از قسمت‌‌های مختلف تونل های تولید کمپوست، تهیه بذر قارچ (اسپان)، سالنهای تولید و پرورش و تجهیزات مکانیکی و حرارتی تولید قارچ بازدید كردند.

تاریخ انتشار : 1397/12/08
کد : 77651
تعداد بازدید: 169

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601