جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

جایزه علمی پروفسور علیرضا سپاسخواه رونمایی شد

جایزه علمی پروفسور علیرضا سپاسخواه به همت مجمع خیران فارس و با همکاری بنیاد نخبگان فارس رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ طراحی و اعطای جوایز تحصیلی به مستعدان‌برتر با استفاده از منابع حوزۀ وقف و خیّریه، طی مراسمی با حضور هیئت‌رئیسه دانشگاه شیراز، اعضای هیئت‌مدیره و مجمع عمومی مجمع خیّران فارس و جمعی از دانشگاهیان استان فارس،  از «جایزه علمی پروفسور علیرضا سپاسخواه» رونمایی شد.

در این مراسم، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس گفت: به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان و شخصیت­های علمی و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان دانشجویان و پژوهشگران، جایزه علمی پروفسور علیرضا سپاسخواه به برترین دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری رشته مهندسی آب شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های استان فارس و یا متولدین استان فارس که مشغول به تحصیل در دیگر دانشگاه‌های کشور هستند، اعطا می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه علمی پرفسور سپاسخواه، افزود: وی استاد نمونه کشوری و برنده جایزه علامه طباطبایی، استاد برگزیده جهان اسلام از سوی سازمان کنفرانس اسلامی است که نامشان در زمره دانشمندان و نخبگان علمی یک در صد برتر جهان بر اساس مستندات پایگاه اطلاعاتی تامسون رویترز، نیز به چشم می‌خورد.

لازم به ذکر است، این جایزه به برترین دانشجویان تحصیلات‌تکمیلی مهندسی آب که فعالیت‌های شاخص علمی و پژوهشی با محوریت پایداری منابع آب کشور داشته باشند، اعطا می‌شود.

تاریخ انتشار : 1397/12/04
کد : 77616
تعداد بازدید: 761

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601