دوشنبه 27 آبان 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مدیرعامل برق منطقه‌ای خراسان مطرح کرد:
بهره‌مندی از ایده‌های ناب نخبگانی لازمه توسعه کشور

نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر رشته‌های مهندسی برق خراسان‌رضوی با مدیرعامل برق منطقه‌ای برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد تعامل و همکاری بین‌نهادی به منظور حمایت بیشتر از استعدادهای‌برتر بومی، نشست هم‌اندیشی مستعدان مهندسی برق استان خراسان رضوی با مدیرعامل برق منطقه‌ای و رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی برگزار شد.

در این نشست، سید سعیدرضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی با بیان اینکه ماهیت بنیاد نخبگان یک مؤسسه پژوهشی است، گفت: دستورات و مصوبات بنیاد نخبگان برای تمام دستگاه‌های اجرایی کشور لازم‌الاجرا است.

در ادامه، ریاحی؛ مدیرعامل برق منطقه‌ای خراسان گفت: پیشرفت هر کشوری مستلزم استفاده از ظرفیت جامعه نخبگانی آن کشور است.

وی ضمن بیان اینکه هدف از تشکیل این نشست کمک به کشف و بکارگیری استعدادهای قشر نخبه در جهت پیشرفت جامعه است، به تشریح بخش‌های متفاوت شرکت برق منطقه‌ای اشاره کرد و ادامه داد: در بخش طرح و توسعه میتوان ایده‌ها و نوآوری‌های جدیدی را پیاده‌سازی کرد که در این زمینه تاکنون کارها و ایده‌های مختلفی به کار گرفته شده است اما برای بالا بردن راندمان و کاهش هزینه‌ها نیاز به ایده‌های ناب نخبگان وجود دارد.

لازم به ذکر است، در این نشست مستعدان‌برتر نیز به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند که از آن جمله می‌توان به لزوم راهنمایی و حمایت نخبگان برای تأسیس شرکت‌های مرتبط و انجام فعالیت‌هایی برای رشد شرکت‌ها مانند تولید محصول با توجه به نیاز بازار و بعد اقتصادی آن، اشاره کرد.

تاریخ انتشار : 1397/12/01
کد : 77610
تعداد بازدید: 379

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601