چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

همزمان با دهه فجر در چهارمحال و بختیاری/
مراسم تقدیر از مستعدان و مخترعان خانواده ایثارگران و شهدا برگزار شد

مراسم تقدیر از مستعدان و مخترعان خانواده ایثارگران و شهدا به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مستعدان برتر استان همزمان با دهه فجر، با خانواده جانبازان و ایثارگر دفاع مقدس دیدار کردند.

در این دیدار، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری ضمن تجلیل از جمعی از مستعدان برتر و مخترعان برگزیده خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران استان، گفت: تجلیل از شهدا و ایثارگران نقش بسزایی در تقویت روحیه مسئولیت پذیری نخبگانی دارد.

وی به نقش بی بدیل شهداء و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدش اشاره و تصریح کرد: همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی دفاع از خاک و میهن یک جهاد واجب برای همگان بود، امروز جهاد علمی در کشور مطرح است.

بنیادیان در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انسانی مستعد و نخبه یکی از سرمایه های اصلی کشور هستند، افزود: توجه به نیازهای روحی و معنوی اجتماع نخبگانی یکی از رسالت های بنیادملی نخبگان است؛ برهمین اساس برگزاری چنین برنامه هایی می تواند اعتماد به نفس مستعدان برتر را در راستای پیشرفت و توسعه جامعه برانگیزد.

در ادامه این نشست، فریبرز نجفی؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز ضمن ابراز خرسندی از ارتباط با مستعدان برتر و فعالیت های اثرگذار و خدمات ارزنده آنان در کشور، گفت: سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران، گرچه نمی تواند زحمات و ایثار گیری شهدا و جانبازان را جبران کند اما می تواند زمینه ساز افزایش حس وطن دوستی در آنان و دلگرمی خانواده معظم شهدا شود.

وی اضافه کرد: مسئولان استانی و کشوری باید زمینه لازم برای حمایت از ایده ها و طرح های نخبگانی فراهم کنند و از این طریق مستعدان و مخترعان را مورد حمایت معنوی و مادی قرار دهند.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست رییس بنیاد نخبگان استان با تقدیم هدایایی از فعالیت های علمی پژوهشی فرزندان شهید داریوش کاوه و جانباز و آزاده کاوه غدیری  تجلیل کرد.

تاریخ انتشار : 1397/11/23
کد : 77557
تعداد بازدید: 275

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601