چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری/
کتاب «40 سال فناوری و نوآوری کشور» رونمایی شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری انقلاب اسلامی از کتاب 40 سال فناوری و نوآوری کشور رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری همراه با سردار داوود عامری رئیس ستاد نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی و علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جمعی از معاونان معاونت علمی وفناوری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به باغ‌موزه دفاع مقدس رفت و از  کتاب  «40 سال فناوری و نوآوری کشور» و همچنین فیلم "گامهای روشنایی" با موضوع دستاوردهای علمی چهل ساله انقلاب اسلامی رونمایی کرد.

این کتاب به همت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بازار کتاب کشور آمده است.

این کتاب، نگاهی ویژه به چهار دهه توسعه علم، فناوری و نوآوری در ایران اسلامی دارد و توسط نشر دانش بنیان فناور منتشر شده است.

با توجه به این‌که توسعه علمی و فناورانه در این سال ها اولویت همیشگی کشور بود و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها تاکید کرده اند که شتاب حرکت علمی کشور نباید کاهش یابد یا متوقف شود، روندی صعودی در حوزه دانش‌بنیان و فناورانه ایجاد شد که روند آن به طور مفصل در این کتاب بیان شده است.

 

پایان پیام/24

تاریخ انتشار : 1397/11/18
کد : 77544
تعداد بازدید: 546

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601