چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در دانشگاه‌های استان تهران/
کارگاه‌های آموزشی آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان برگزار شد

کارگاه‌‌های آموزشی آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 در سامانه اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) در دانشگاه‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران با هدف بهبود فرایند اجرای «آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» و سهولت در اعطای تسهیلات به مشمولان، کارگاه‌‌های آموزشی آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 در سامانه اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) را با حضور کارشناسان مرتبط در دانشگاه‌های اصلی استان تهران در قالب دو برنامه جداگانه برگزار کرد.

در همین راستا، با توجه به تعداد کارشناسان همکار بنیاد نخبگان استان تهران در دانشگاه‌های این استان و بر اساس بررسی‌های انجام شده، کارگاه نخست برای کارشناسان 14 دانشگاه اصلی استان تهران (به غیر از دانشگاه تهران) با حضور کارشناسان مرتبط برگزار شد و کارگاه دوم نیز که ویژه کارشناسان دانشکده‌ها و پردیس‌های مختلف دانشگاه تهران برنامه‌ریزی شده بود، در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

همچنین طی هماهنگی‌های انجام شده با معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، دو نفر از کارشناسان این معاونت برای پاسخگویی به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در خصوص فرایندهای طراحی شده در سامانه سینا و مشکلات فنی موجود، در کارگاه‌ها حضور یافتند.

در کارگاه‌های برگزار شده کارشناسان بنیاد نخبگان استان تهران مطالب آموزشی تدوین شده را در قالب پاورپوینت ارائه داده و به پرسش‌های مدعوین پاسخ دادند.

 

تاریخ انتشار : 1397/11/13
کد : 77507
تعداد بازدید: 281

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601