در ادامه سفرهای استانی معاون علمی و فناوری؛
زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی به «ایلام» رسید

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با هدف توسعه زیست‌بوم کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و استارتاپی وارد استان ایلام شد.

به گزارش پایگاه ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، صبح امروز سه‌شنبه 9 بهمن‌ماه سال جاری وارد استان ایلام شد و مورد استقبال استان‌دار و مسئولان استانی قرار گرفت.

مهم‌ترین هدف این سفر، بازدید از واحدهای فناور و دانش‌بنیان، دیدار با فناوران و دانشگاهیان استانی با هدف شناخت توانمندی‌ها، نیازها و دغدغه‌های آن‌ها است. حمایت از زیرساخت‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و گسترده کردن زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری، هدف ازدیدار و گفت‌وگوی معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با مسئولان استانی است.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در نخستین بخش از سفر به استان ایلام با آیت‌الله کریمی‌تبار امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار و گفت‌وگو کرد.

ستاری سپس با حضور در پارک علم و فناوری استان ایلام از دستاوردهای فناورانه ارائه شده در نمایشگاه استانی محصولات فناورانه و واحدهای استارتاپی و خلاق مستقر در مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده دیدن می‌کند.

معاون علمی و فناوری ریس‌جمهوری همچنین با حضور در پژوهشکده گیاهان دارویی، از دستاوردهای پژوهشگران و متخصصان این پژوهشکده دیدن می‌کند.

حضور در نشست شورای اداری استان و سخنرانی در جمع مسئولان استانی، پایان‌بخش سفر یک‌روزه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به استان ایلام است.پایان پیام/

تاریخ انتشار : 1397/11/09
کد : 77483
تعداد بازدید: 934