چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

حضور دانش‌آموزان برتر گیلانی در مدرسه خلاقیت و ایده‌پردازی

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بنیاد نخبگان استان گیلان در نظر دارد برنامه‌های توان‌افزایی در حوزۀ خلاقیت را گسترش ‌دهد.

به گزارش پایگاه ‌اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای افزایش سطح توانایی مستعدان‌برتر خاصه دانش‌آموزان در حوزه‌های ایده‌پردازی و خلاقیت، بنیاد نخبگان استان گیلان در نظر دارد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سومین دوره مدرسه زمستانی خلاقیت و ایده‌پردازی را برگزار کند.

این برنامه در راستای فعالیت‌های علمی، آموزشی و ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و در پی برگزاری دو دوره موفقیت‌آمیز مدرسه خلاقیت و ایده‌پردازی در مدارس شاهد استان گیلان، برگزار می‌شود.

زمینه‌سازی برای تحقق اهدافی چون آموزش اهمیت تفکر خلاق در زندگی فردی و اجتماعی، تسهیل مسیر تولید ایده‌های خلاقانه و شناسایی استعدادهای‌برتر دانش‌آموزی به منظور برنامه‌ریزی برای توانمندسازی آنان، از رویکردهای مهم این مدرسه است.

لازم به ذکر است، سومین دوره مدرسه زمستانی خلاقیت و ایده‌پردازی با همکاری اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش استان گیلان و با حضور حدود 60 نفر از دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه اول یازدهم بهمن‌ماه در شهرستان بندرانزلی برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/11/08
کد : 77478
تعداد بازدید: 239

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601