چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان گیلان:
تهیه اطلس ظرفیت‌های دانش‌آموزی، می‌تواند مکمل طرح شهاب باشد

اصفهانی گفت: با تهیه اطلس ظرفیت‌ها و توانایی‌های هدایتی، می‌توان در مسیر توانمندسازی دانش‌آموزان تحت پوشش برنامه ملی شهاب گام‌های مهمتری برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه ستاد اجرایی استانی برنامۀ ملی شهاب با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.

مسعود اصفهانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان نیز با اشاره به لزوم افزایش همکاری‌ با آموزش‌وپرورش، گفت: درتدوین برنامه ملی شهاب به سه سند مهم کشوری نقشه جامع علمی کشور، سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش و سند کلیات نظام استعدادهای‌برتر مصوب شورای عالی کشور در امور نخبگان، اشاره شده است که نشان دهنده مهم بودن این برنامه است.

وی سپس به مرحله هدایت و توانمندسازی دانش‌آموزان در برنامه ملی شهاب اشاره کرد و افزود: بنیاد نخبگان استان گیلان با اجرای برنامه‌های مشترک با آموزش‌وپرورش می‌تواند گام مهمی در این مرحله بردارد.

رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن برشمردن برخی از برنامه‌های بنیاد نخبگان در حوزه دانش‌آموزی مانند طرح دوست علمی، بازدیدهای علمی و فرهنگی، بازدیدهای دریایی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشاوره، اظهار داشت: این برنامه‌ها با همکاری آموزش‌وپرورش استان گیلان برگزار می‌شود.

اصفهانی به اهمیت تهیه اطلس ظرفیت‌ها در ادامه مسیر اجرای برنامه ملی شهاب اشاره و تصریح کرد: با تهیه اطلس ظرفیت‌ها و توانایی‌های هدایتی، می‌توان در مسیر توانمندسازی دانش‌آموزان تحت پوشش برنامه ملی شهاب گام‌های مهمتری برداشت.

لازم به ذکر است، در بخش دیگری از این جلسه، گزارشی شامل فعالیت‌های انجام شده در این برنامه، آمار تعداد دانش‌‎آموزان، عوامل اجرایی، مدارس تحت پوشش شهاب و نمایش بازدیدهای انجام شده ارائه شد.

تاریخ انتشار : 1397/10/25
کد : 77408
تعداد بازدید: 256

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601