جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان:
اجتماع نخبگانی باید فراتر از فرآیندهای آموزشی و پژوهشی فعالیت کنند

صابری گفت: اجتماع نخبگانی باید فراتر از فرآیندهای آموزشی و پژوهشی خود فعالیت کنند و در همۀ فعالیت‌هایشان مسائل و مشکلات کشور را مدنظر داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای ارتباط بیشتر اجتماع نخبگانی با یکدیگر و تسهیل شبکه‌سازی، نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان خوزستان به تشریح سیاست‌ها و آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان پرداخت و گفت: هدف اصلی حمایت از مستعدان‌برتر، توانمندسازی و قرار دادن آنان در مسیر نخبگی و شکوفایی است.

وی افزود: اجتماع نخبگانی باید فراتر از فرآیندهای آموزشی و پژوهشی خود فعالیت کنند و در همۀ فعالیت‌هایشان مسائل و مشکلات کشور را مدنظر داشته باشند.

صابری ادامه داد: برنامه‌ها و رویدادهایی مانند کارگاه‌های توانمندسازی، طرح دوست علمی و اردوهای جهادی، از جمله اقداماتی است که بنیادهای نخبگان استانی با هدف زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر مستعدان‌ّرتر طراحی و اجرا می‌کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان در پایان ضمن تشریح و توضیح شیوه‌نامه جایزه شهید احمدی روشن و تشکیل هسته‌های پژوهشی، تصریح کرد: این طرح سبب می‌شود مستعدان‌برتر در قالب پروژه‌های عملیاتی با محوریت مشکلات دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور، در کنار متخصصان برجسته اقدام به پژوهش کنند تا ضمن توانمندتر شدن در ابعاد عملیاتی، از مسائل و مشکلات واقعی کشور نیز بیش از گذشته آگاه شوند.

 

تاریخ انتشار : 2019/01/09
کد : 77376
تعداد بازدید: 229

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601