سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در بوشهر/
اولین رویداد ایده‌ها و استارت‌آپ شیلاتی استان بوشهر برگزار می‌شود

اولین رویداد ایده‌ها و استارت‌آپ شیلاتی استان بوشهر با هدف تسهیل و توسعه کسب و کار خلاقانه و معرفی به سرمایه‌­گذران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اولین رویداد ایده‌ها و استارت‌آپ شیلاتی استان بوشهر با شناسایی طرح‌­ها و ایده­‌های نوآورانه شیلاتی، تسهیل و توسعه کسب‌و‌کار خلاقانه و معرفی به سرمایه‌‌گذاران، در دو بخش پیش­‌رویداد (17 و 27 بهمن 97) و رویداد نهایی (2 اسفند97) برگزار می‌شود.

کسب‌وکار، شیوه‌های تأمین مالی، صادرات و بازاریابی دیجیتال؛ ارزش‌افزوده، استفاده مجدد ازآب پسماند و ضایعات؛ شیوه­‌های نوین صید، پرورش و فرآوری آبزیان؛ انرژی­‌های تجدیدپذیر و فناوری سبز؛ مکانیزاسیون، اتوماسیون و هوشمندسازی؛ مهندسی آبزیان، از مهمترین محورهای این استارت‌آپ است.

دانش‌آموزان، دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه­‌ها، صاحبان ایده و صنتعگران حوزه‌های فوق می‌توانند با مراجعه به سایت بنیاد نخبگان استان بوشهر، برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است، اولین رویداد ایده‌ها و استارت‌آپ شیلاتی استان بوشهر با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر و پژوهشکده میگوی کشور برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1397/10/18
کد : 77369
تعداد بازدید: 312

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601