چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نشست هم‌اندیشی با فرماندهی نیروی‌انتظامی استان‌ سمنان برگزار شد

نشست هم‌­اندیشی مستعدان‌برتر با فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با هدف استفاده از ظرفیت­‌های اجتماع نخبگان در زمینۀ بهبود نظم و امنیت، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با چالش‌ها و مشکلات موجود در بخش‌های مختلف جامعه و همچنین آگاهی از دستاوردها و پیشرفت‌های حاصل‌شده، نشست هم­اندیشی مستعدان‌برتر با فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با هدف استفاده از ظرفیت­های اجتماع نخبگان در زمینۀ بهبود نظم و امنیت، برگزار شد.

در این نشست، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان با اشاره به اهمیت و نقش نیروی‌انسانی متخصص و متعهد در پیشبرد اهداف سازمانی، گفت: لازمۀ تحقق اهداف در هر سازمان و نهادی، استفاده از ظرفیت و توانمندی های نخبگان است.

وی به امکانات و داشته‌های موجود در بخش امنیت و نظم عمومی اشاره کرد و  افزود: مشارکت هدفمند اجتماع نخبگانی بومی با پلیس و نیروی‌انتظامی، می‌تواند بسیاری از چالش‌ها و آسیب‌های موجود در استان را کاهش دهد.

در ادامه نشست مستعدان برتر نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص راهکارهای بهبود نظم، امنیت و قانون‌گرایی  بیان کردند.

لازم به ذکر است، تقویت سرمایه اجتماعی پلیس، آشنایی با فعالیت‌های تحقیقاتی و مطالعاتی حوزه نظم و امنیت استان و بکارگیری ظرفیت‌های تخصصی جامعۀ نخبگانی، از دیگر اهداف این نشست بود.

تاریخ انتشار : 1397/10/12
کد : 77335
تعداد بازدید: 293

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601