چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان مطرح کرد:
لزوم برگزاری نمایشگاه‌هایی با محوریت ارائه دستاوردهای پژوهشی

صابری گفت: نمایشگاه‌هایی با محوریت ارائه دستاوردهای پژوهشی جایگاه مناسبی برای شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواهد بود که به دنبال حل مشکلات و مسائل خود در قالب پروژه‌های پژوهشی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ علی‌حسین صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان، گفت: ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی و همچنین آشنایی با آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردها در حوزۀ پژوهش، یکی از نتایج برگزاری برنامه هایی با رویکرد پژوهشی و ترویج آن  است.

وی افزود: نمایشگاه‌ها جایگاه مناسبی برای شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواهد بود که به دنبال حل مشکلات و مسائل خود در قالب پروژه‌های پژوهشی هستند؛ در مقابل پژوهشگران نیز می‌توانند به معرفی توانمندی‌های خود بپردازند؛ ضمن اینکه قشر جوان دانشجو و متخصص نیز از این طریق نمایشگاه ها با پتانسیل‌ها و قابلیت‌های استان از لحاظ تولیدات علمی، پژوهشی و فناوری آشنا می‌شوند.

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان تصریح کرد: حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی برای بنیادهای نخبگان استانی، از دو جهت مفید است. اول اینکه می‌توان در این فضای مناسب، آئین‌نامه‌ها و رویکردهای بنیاد نخبگان استان و همچنین تسهیلات اعطایی به شرکت‌های دانش‌بنیان را به خوبی تبیین کرد و از سوی دیگر، ارتباط اجتماع نخبگانی استان با بنیاد نخبگان را تقویت کرد.

 صابری در پایان از اختصاص بورس‌تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر رشته شیمی و همچنین تشکیل مدرسه خلاقیت و نوآوری در آینده نزدیک خبر داد.

 

تاریخ انتشار : 1397/09/17
کد : 77175
تعداد بازدید: 249

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601