سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بنیادیان مطرح کرد:
قدرشناسی از برجستگان علمی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی است

 رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری، تجلیل از سرآمدان و مستعدان‌برتر و قدرشناسی از برجستگان استانی را از راه‌های نهادینه کردن فرهنگ نخبگانی و شاخصه‌های توسعه‌یافتگی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای برگزاری برنامه‌های تکریم و الگوسازی، همایش تجلیل از سرآمدان و مستعدان‌برتر شهرستان بروجن با هدف تجلیل و پاسداشت فعالیت‌های مستمر نخبگانی، به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود.

مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری در همین خصوص گفت: تجلیل از سرآمدان و مستعدان‌برتر و قدرشناسی از برجستگان استانی، یکی از راه‌های نهادینه کردن فرهنگ نخبگانی و شاخصه‌های توسعه‌یافتگی است که می‌تواند حس خودباوری را در جامعه و به خصوص در بین جوانان تقویت دهد.

وی افزود: برگزاری این رویدادها نه‌تنها موجب تشویق برگزیدگان به فعالیت بیشتر می‌شود؛ بلکه می‌تواند این افراد را به عنوان الگوی به جامعۀ بومی معرفی کند.

بنیادیان با اشاره به اینکه، شهرستان بروجن مهد تربیت نیروی‌انسانی خلاق، مستعد و توانمند است، ادامه داد: باید روند به گونه‌ای باشد که برگزاری چنین برنامه‌های با مشارکت مسئولان بومی، به فعالیتی جریان‌ساز و اثرگذار تبدیل و به تبع آن، زمینه برای فعالیت بیشتر در راستای توسعۀ علم و فناوری ایجاد شود.

لازم به ذکر است، رویداد فرهنگی «تجلیل ازسرآمدان و مستعدان‌برتر شهرستان بروجن»، 21 آذر ماه برگزار خواهد شد.

 

 

تاریخ انتشار : 1397/09/14
کد : 77169
تعداد بازدید: 1434

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601