در یاسوج برپا شد/
کارگاه آموزشی آشنایی با تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان

کارگاه آموزشی آشنایی با تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان ویژه دانشجویان نوورود دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی آشنایی با تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان ویژه دانشجویان استعداد درخشان و دانشجویان نوورود دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

در این کارگاه که با همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم‌پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج (EDC) برگزار شد، ضمن تبیین نحوه ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در حوزه‌های مختلف علمی، هنری، ادبی، قرآنی و غیره، آیین‌نامه‌های «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر» و  «شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی» به نحو مطلوب تشریح شد.

همچنین دانشجویان با سامانه جامع اطلاعاتی جدید بنیاد (سامانه سینا)، نحوه تشکیل پرونده و ارسال درخواست در سامانه آشنا شدند.

لازم به ذکر است، بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد به منظور سعۀ دایرۀ نخبگانی و همچنین آشنایی بیشتر اجتماعات نخبگانی با تسیهلات و حمایت‌های بنیاد ملی، برگزاری سلسله کارگاه‌های آشنایی با مقررات و آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان را به عنوان یک اولویت در دستورکار خود در سال جاری قرار داده است.

 

تاریخ انتشار : 1397/09/03
کد : 77099
تعداد بازدید: 1187