چهارشنبه 30 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حمایت بنیاد نخبگان استان قزوین/
استارت‌آپ‌ ویکند تخصصی حوزه گاز برگزار می‌شود

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) با همکاری شرکت گاز استان قزوین و شرکت ملی گاز ایران، استارت‌آپ ویکند تخصصی حوزه گاز را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) با همکاری شرکت گاز استان قزوین و شرکت ملی گاز ایران، استارت‌آپ ویکند تخصصی حوزه گاز را برگزار می‌کند.

این استارت­‌آپ تخصصی در صنعت گاز با محورهای هفت­گانه و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، برگزار خواهد شد.

بهبود عملکرد فیلتراسیون، کاهش فشار، بودارکنندگی و اندازه­گیری گاز در ایستگاه­های تقلیل فشار؛ شناسایی و ارتقای توانمندی در زمینه روش­های جدید بازرسی فنی و نشت­یابی خطوط توزیع و تغذیه و انشعابات؛ شناسایی و ارتقای توانمندی در روش­های پیشرفته و هوشمند نگهداری و تعمیرات در حوزه توزیع گاز؛ شناسایی و ارتقا توانمندی تکنولوژیک در زمینه فناوری­های پایش و کنترل خوردگی؛ شناسایی و ارتقای توانمندی تکنولوژیک در زمینه فناوری­ها و روش­های کارآمد و نوین احداث شبکه ­های توزیع و تغذیه و ایستگاه­‌ها؛ ارتقای توانمندی در زمینه طراحی، مهندسی و بهره­برداری شبکه توزیع و تغذیه و ایستگاه­‌ها؛ ارتقا و توسعه سیستم­های اندازه‌­گیری مشترکان گاز، مهمترین محورهای این رویداد است.

رویداد استارت‌آپی گار 7 الی 9 آذرماه برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این رویداد به سامانۀ بنیاد نخبگان استان قزوین مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1397/08/30
کد : 77093
تعداد بازدید: 488

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601