در یاسوج/
آیین تجلیل از دانشجویان استعدادبرتر و المپیادی برگزار شد

آیین تجلیل از دانشجویان استعدادبرتر و المپیادی به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرای راهبرد 5-1-4 از سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با هدف الگوسازی از دانشجویان استعداد ‌برتر تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان، از  دانشجویان دانشگاه برتر یاسوج تجلیل شد.

در این مراسم، اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد، گفت: ظرفیت‌های خوبی در بنیاد ملی نخبگان وجود دارد که می‌تواند سبب بهبود فعالیت‌های کلی دانشگاه شود.

وی افزود: یکی از سطوح حمایتی بنیاد ملی نخبگان، ارائه تسهیلات به دانشجویان‌برتر و نورود دانشگاه‌ها است تا این افراد بتوانند با کیفیت بهتری در مسیر نخبگی حرکت کنند.

اکوانی ادامه داد: بنیاد ملی نخبگان هر ساله مجموعه‌ فعالیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویان را به صورت خوداظهاری بررسی می‌کند و بر اساس فعالیت‌های نخبگانی مستعدان‌برتر را انتخاب می‌کند.

رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌و‌‎بویراحمد در پایان تصریح کرد: دانش‌آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکترا نیز تا سه سال پس از فارغ‌التحصیلی فرصت دارند در صورت احراز شرایط، از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان مانند نظام‌وظیفه تخصصی، دوره پسادکتری و جذب در مؤسسات علمی و پژوهشی، استفاده کنند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از دانشجویان برتر و نفرات برگزیده المپیادهای علمی تقدیر شد.

تاریخ انتشار : 1397/08/30
کد : 77090
تعداد بازدید: 1113