چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در نشست «افزایش نقش نخبگان در تصمیم‌گیری‌ها» مطرح شد:
لزوم فعالیت‌ بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های اقتصاد دانش‌بنیان

در نشست هم‌اندیشی «افزایش نقش نخبگان در تصمیم‌گیری‌های دستگاه‌های اجرایی» بر لزوم فعالیت‌ بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه اقتصادی، اجتماعی و علمی تأکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌اندیشی «افزایش نقش نخبگان در تصمیم‌گیری‌های دستگاه‌های اجرایی» با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، فرماندار شهر کرمانشاه و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های درون‌استانی برگزار شد.

در این نشست، آوات طاهرپور؛ رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه به بیان برخی نکات مهم از اهداف مورد توجه بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه پرداخت و اهمیت و نقش نخبگان در تحلیل محتوای مشکلات، حل آنها و تقویت قوای تصمیم‌گیری را تبیین کرد.

وی در ادامه بر لزوم فعالیت‌ بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه اقتصادی، اجتماعی و علمی منطقه تأکید کرد.

بهره‌گیری از نخبگان و متخصصان در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌های درون‌استانی و همچنین زمینه‌سازی برای حضور بیشتر متخصصان و محققان دانشگاهی در اجرای طرح‌های کلان استانی، از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آنها اشاره شد.

 

تاریخ انتشار : 1397/08/20
کد : 77021
تعداد بازدید: 367

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601