در تبریز/
کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان برگزار شد

چهارمین کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، برای ویژه دانشجویان نوورود علوم‌پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان نوورود و آشنایی با سامانه سینا در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در راستای اطلاع رسانی بهتر و هدفمند به جامعه دانشگاهی درباره اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به صاحبان استعداد برتر و آشنایی با سامانه سینا، چهارمین کارگاه از سری کارگاه­‌های آموزش سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌شرقی در محل دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز برگزار شد.

در این کارگاه ابتدا آیین‌نامه اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان و سپس نحوه درخواست تسهیلات در سامانه سینا برای دانشجویان نوورود تشریح شد. در انتهای کارگاه نیز به سؤالات دانشجویان در این زمینه پاسخ داده شد.

لازم به ذکر است، به منظور گسترش دایرۀ نخبگانی و بهره‌مندی حداکثری جامعۀ نخبگانی از حمایت‌های اعطایی، برگزاری نشست‌های تشریح و تبیین آئین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان در دستورکار بنیادهای نخبگان استانی قرار گرفته است.

 

تاریخ انتشار : 1397/08/05
کد : 76947
تعداد بازدید: 822