دوشنبه 5 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

فراخوانی برای همکاری فناورانه در حوزه نانو الیاف

به‌منظور افزایش همکاری‌های فناورانه در مسیر توسعه‌ی کاربردها و محصولات مبتنی بر نیاز صنعت در حوزه‌ی الیاف، مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، فراخوان ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، با هدف توسعه‌ی همکاری‌های فناورانه به‌منظور توسعه‌ی کاربردها و محصولات مبتنی بر نیاز صنعت در حوزه‌ی الیاف در قالب پروژه‌ی فرصت صنعتی یا پایان‌نامه‌ی صنعتی از محققین و متخصصین این حوزه دعوت به همکاری می‌کند.

ICAN  به منظور  تسهیل فرآیند همکاری‌های فناورانه برای طرح‌های منتخب از بین طرح‌های ارسالی، حمایت‌ها و تسهیلاتی در نظر گرفته است که می‌توان به مواردی چون بهره‌برداری از تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی تولید نانوالیاف؛ دریافت مشاوره‌ی فنی و کسب و کاری؛ تأمین هزینه‌های مواد اولیه، مشخصه‌یابی و اثبات کارایی اشاره کرد.
محورهای این فراخوان همکاری شامل تولید لباس ضد آب تنفس‌پذیر بر پایه‌ی نانوالیاف؛ تولید سوپر جاذب مایعات بر پایه‌ی نانوالیاف است. علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند تا ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۷ طرح‌های پیشنهادی خود را از طریق سایت ICAN ارسال کنند.

به‌منظور افزایش همکاری‌های فناورانه در مسیر توسعه‌ی کاربردها و محصولات مبتنی بر نیاز صنعت در حوزه‌ی الیاف، مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، فراخوان ارائه کرده است.

تاریخ انتشار : 1397/07/18
کد : 76860
تعداد بازدید: 432

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601