پنج شنبه 2 خرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

​ با هدف بررسی اقدامات و فعالیت‌های بنیاد نخبگان فارس/
نشست هم‌اندیشی نخبگان استان فارس برگزار شد

نشست هم‌اندیشی نخبگان استان فارس همزمان با جلسۀ مجمع خیّرین نخبه‌پرور فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌سانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش تعامل بین‌دستگاهی برای حمایت از اجتماع نخبگانی و همچنین زمینه‌سازی برای جذب سرمایه‌ها و ظرفیت‌های موجود در بخش‌خصوصی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان فارس با جمعی از برگزیدگان جایزه علامه طباطبایی و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها همزمان با جلسۀ مجمع عمومی خیّران نخبه‌پرور فارس برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس گزارشی از اقدامات و برنامه‌های جاری این بنیاد در حوزه‌های توانمندسازی، هدایتی و حمایتی ارائه کرد.

وی با تأکید بر لزوم جذب سرمایه‌های جاری و خصوصی موجود در استان و جهت‌دهی به نیات خیر مردم به سمت حوزه‌های علم و فناوری، بر لزوم حضور فعال خیّران و واقفان در حوزه‌های مرتبط با نخبگان، تجاری‌سازی اندیشه‌ها و طرح‌های نخبگانی و همچنین تسهیل مسیر ورود این افراد به حوزه‌های کارآفرینی و کسب‌وکار نوآورانه، تأکید کرد.

شریف در پایان به ضرورت ارائه آموزش‌های فناورانه و خلاقانه به دانشجویان و افزایش مهارت و توان آنان برای حضور در حوزه‌های کارآفرینی اشاره کرد.

لازم به ذکر است، در این نشست نخبگان و سرآمدان به بررسی فعالیت‌ها و برنامه‌های بنیاد نخبگان فارس و با محوریت موضوعات مطرح‌شده به تبادل‌نظر پرداختند.

 

تاریخ انتشار : 1397/07/17
کد : 76850
تعداد بازدید: 277

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601