شنبه 17 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی:
مستعدبرتر در کنار تخصص، باید تعهد به کشور را فرابگیرد

قاسمی‌فرد گفت: دانش‌آموزانی که امروز افتخارآفرینی می‌کنند، ممکن است مسئولان فردای این جامعه باشند؛ به همین دلیل باید در کنارتخصص، تعهد به کشور را نیز فرابگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تقدیر از فعالیت‌های نخبگانی و با هدف تشویق و ترغیب جامعۀ دانش‌آموزی به تلاش‌های علمی و پژوهشی بیشتر، مراسم تقدیر از برنده مدال برنز کشوری ادبی به همت بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی برگزار شد.

در این مراسم، مهدی قاسمی‌فرد؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی، رشد و توسعه کشور را درگرو اتکا به نیروی نخبگانی و خلاق کشور و نیز اتحاد آحاد مختلف مردم دانست و گفت: دانش‌آموزانی که امروز افتخارآفرینی می‌کنند، ممکن است مسئولان فردای این جامعه باشند؛ به همین دلیل باید در کنارتخصص، تعهد به کشور را نیز فرابگیرند.

وی افزود: مستعدان‌برتر باید بدانند موفقیت‌ آنان مرهون زحمات والدین، معلمان و در یک کلام کشور است؛ پس باید داشته‌های خود را در راه تعالی و توسعل کشور بکار گیرند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم با اهداء لوح‌یابود و جوایزی از علی سلطانی میرزایی؛ برنده مدال برنز المپیاد کشوری ادبی تقدیر شد.

تاریخ انتشار : 1397/07/15
کد : 76829
تعداد بازدید: 516

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601