دوشنبه 7 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حکم سورنا ستاری/
مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب شد

در پی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، قاسم عرب به‌عنوان مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در پی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، قاسم عرب به‌عنوان مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد.

درمتن این حکم آمده است؛

نظر به توانمندی تعهد و تجربیات ارزنده، جنابعالی را به سمت مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب می‌نمایم؛ امید است با نهایت جدیت در برنامه‌ریزی و مدیریت امور دفتر که از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است موفق باشید، توفیق روزافزون را از خداوند متعال مسئلت دارم.

ضمناً بدین‌وسیله از زحمات برادر ارجمندم جناب آقای پرویز کرمی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی سرپرستی دفتر، کمال تشکر به عمل می آید.

در سوابق قاسم عرب، عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی، سرممیزی و مدرس دوره‌های مدیریت انرژی و مجری بیش از 50 پروژه اجرایی و مطالعاتی در حوزه مدیریت انرژی به چشم می خورد.

شایسته یادآوری است پیش از عرب، سرپرستی حوزه ریاست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، همزمان بعهده پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری و رئیس مرکز ارتباطات واطلاع رسانی معاونت بوده است.

تاریخ انتشار : 1397/07/14
کد : 76828
تعداد بازدید: 989

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601