جمعه 7 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهرکرد:
کارگروه‌های تخصصی می‌تواند بازوی فکری دستگا‌ه‌های اجرایی باشد

فتاحی گفت: با توجه به اینکه آب شرایط بحرانی را طی می‌کند، ایجاد یک ساختار منسجم و برنامه‌ریزی راهبردی یک الزام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دوازدهمین جلسه کارگروه آب بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری با هدف ارائه راهکارهای مناسب جهت حل مشکلات و معضلات آب، برگزار شد.

در این نشست، روح الله فتاحی؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهرکرد با بررسی مصوبات و با تأکید بر استفاده از نظرات و پیشنهادات کارگروه به عنوان بازوی فکری دستگاه اجرایی ذی‌ربط، گفت: باید مشکلات و معضلات آب استان با هم‌فکری و ارائه پیشنهادات کارگروه حل شود؛ این مهم البته به همکاری و تعامل دستگاه‌های درون‌استانی نیز مرتبط است.

وی افزود: با توجه به اینکه آب استان شرایط بحرانی را طی می‌کند، ایجاد یک ساختار منسجم و برنامه‌ریزی راهبردی یک الزام است.

وی مدیریت‌بحران و پیش‌بینی چالش‌ها را از ضروریات امروز کشور در حوزۀ آب دانست و بر لزوم حضور تفکر نخبگانی در این عرصه تأکید و آن را تنها راه چاره قلمداد کرد.

لازم به ذکر ات، در ادامه اعضاء کارگروه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود مبنی بر بکارگیری مدیران با تجربه و کارآمد برای مدیریت آب استان، مدیریت آب موجود در استان در جهت کاهش خسارات پدیده خشکسالی و آب شُرب در استان، تدوین نقشه‌راه آب استان به صورت کوتاه مدت، بررسی تصویه‌خانه‌های استان از نظر کمّی و کیفی پرداختند.

تاریخ انتشار : 1397/07/04
کد : 76771
تعداد بازدید: 901

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601